Noclegi dla seniorów w Rabce-Zdroju

Jesień to wciąż idealny czas na wypoczynek w naszej Parkowej Rezydencji – zwłaszcza dla seniorów, którzy chcą uniknąć zgiełku panującego w trakcie szczytu sezonu. Kiedy lato dobiega końca, w naszym pensjonacie panuje błogi spokój. To doskonały moment na przybycie emerytów i rencistów. Zapewniamy doskonałe warunki pobytu, profesjonalną obsługę oraz schludne, zadbane pokoje.

Rabka-Zdrój to czarujące miejsce o zapierających dech krajobrazach, wyjątkowej przyrodzie oraz szerokim dostępie do miejsc uzdrowiskowych i szlaków turystycznych. Naszą rezydencję otaczają lasy, fascynujące zabytki oraz pobliskie punkty usługowe. Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek w niezwykłym otoczeniu. 

Noclegi dla emerytów i rencistów

Emerytura to doskonały moment, aby odwiedzić najpiękniejsze zakątki naszego kraju. To w naszej Parkowej Rezydencji dostępne są pokoje dla dwojga w cenie 70 zł za osobę, czyli 140 zł za pokój. Pragniemy podkreślić, że w przypadku rezerwacji na minimum 7 nocy (dób hotelowych) nasi klienci mogą skorzystać ze specjalnej zniżki – 60 zł za osobę, a więc 120 zł za pokój. Oferta obowiązuje od marca do maja oraz od września do grudnia.

Oferujemy przytulne i wygodne pokoje z łazienką. Dbamy o ich nienaganną czystość oraz estetyczny i schludny wystrój. Zapewniamy także kompleksowe wyposażenie, na które składa się stolik, szafa oraz szafki nocne. Do Państwa dyspozycji przekazujemy dwie kuchnie wraz z niezbędnym sprzętem AGD/RTV.

Oferta noclegów dla osób starszych

Rabka-Zdrój zapewnia seniorom wiele atrakcji nawet poza szczytem sezonu. Nie ma tutaj miejsca na nudę. Naszą rezydencję otacza park, chętnie uczęszczane szlaki turystyczne oraz tężnie pozwalające poprawić ogólną kondycję fizyczną i podreperować swoje zdrowie. Spokojna okolica pozwala doskonale się odprężyć i zrelaksować podczas jesiennej pory roku.


Emerytura wcale nie musi być nudna. Miłośnicy pieszych wycieczek, lokalnej historii, natury lub słodkiego lenistwa – każdy znajdzie tutaj coś wyjątkowego dla siebie. Zapraszamy do rezerwacji pokoi. Sprawimy, że to będzie najlepszy wypoczynek w Twoim życiu.

Parkowa Rezydencja   ul. Brzozowa 4, 34-700 Rabka-Zdrój, woj. małopolskie   509-129-229   parkowarezydencja@gmail.com